Connect with us

HABERLER

Aile kararıyla Başhekim Yardımcılığı görevinden ayrılıyor

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Seçkin Özdemir, sosyal medya hesabından bir veda yazısı yazdı.


Dr Seçkin Özdemir, aile kararıyla hastanedeki görevinden ayrılma kararı aldığını belirterek, şöyle dedi: “25 yıl boyunca Zonguldak halkımıza çeşitli kademelerde gurur ve başarı ile hizmetlerde bulunduk.

Halkımıza her daim kapımızı açık tutmayı ve çalıştığımız her yere güç katmayı, geliştirmeyi düstur edindik. Bundan sonra ki yaşamım ile ilgili aile kararımız doğrultusunda Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki görevimi Kurum Amirlerim ile istişare ederek bırakma kararı aldım. Uyum içinde, başarı ile yönetim kadrosundaki görevimin devrinin şahsi kararım olduğunu, siyasi hiçbir polemiğe sebep olmaması ve dahi buna çanak tutmaya çalışanlara itibar etmemeleri için Saygıdeğer Halkımıza bu paylaşımı arz etme mecburiyetinin hasıl olduğunu gözlemliyorum. Beyefendi gibi gelip, asaletle gitmenin erdemini yaşamanın mutluluğu içinde; birlikte huzur ve uyum içinde çalıştığım mesai arkadaşlarıma ve değerli dostlarıma teşekkür ediyorum. Sağken helalleşip, kucaklaşıp ayrılmak da kader çizgimizde yazılmışsa eğer, amenna deyip yolumuza devam etmek gerekir. Makamlardan mevkilerden kalktıktan sonra da hatırımızın ve itibarımızın olduğu Tüm dostlarıma sağlık, mutluluk diliyorum. Allah’a emanet olun.”


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.