Connect with us

HABERLER

Ankara’da Hasta Yakınları Acil Servisi Savaş Alanına Çevirdi!

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisinde nöbet tutan sağlık çalışanları bu akşam adeta dehşeti yaşadılar.

Hastaneye bıçaklı yaralanma sonucu getirilen bir hastanın yakınları tarafından sağlık personelleri kendilerini korumak adına verdikleri mücadele akıllardan çıkmayacak türden.

 Edinilen bilgilere göre; Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesine bıçaklı yaralanma sonucu getirilen bir vatandaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Ölüm haberini alan yakınları ise hemen hemen her hastanede hergün yaşanan olaya imza atarak, öfke ve üzüntülerini ekmek parasını kazanmak için ter döken sağlık çalışanlarından çıkarmaya çalıştılar.

Vefat eden hastanın yakınları olduğu iddia edilen 10-15 kişilik grup hastane acilinde görev yapan sağlık çalışanlarıyla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle yaşanan arbede sonucu acil servis içerisindeki bir odaya kaçarak kendilerini  korumaya çalışan sağlık personelleri, adeta dehşeti yaşadı. Yaşanan olaya dair kısa video ise aşağıda ;


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.