Connect with us

HABERLER

Bolu BAİBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine Halkın Tepkisi Çoğalıyor

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

İlimizde koronavirüsle mücadelenin aralıksız devam ettiği şu günlerde BAİBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vatandaşlar tarafından görülen manzara tepkilere neden oldu.

​Hem ilimiz hem ülkemizde koronavirüs mücadelesi aralıksız sürdürülürken whatsapp ihbar hattımıza gelen görüntüler şoke etti. Vatandaşlar tarafından BAİBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çekilen görüntüler pes dedirtti. Görüntülerde covid-19 pozitif vaka olduğu iddia edilen bir kadın ile iki çocuk izolasyonlu sedye ile ateş polikliniği önünde bekletiliyor. Covid-19 hastalarının daha sonra normal sedyeye alınarak uzun süre poliklinik önünde bekletildiği belirtilirken hastaneye gelen diğer vatandaşların hastaların yakınından hiçbir tedbir alınmaksızın gelip geçtiği öğrenildi. Durumu gören vatandaşlar tarafından görüntülenen olayın fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Birçok vatandaş ölümcül virüse karşı bu denli ihmalkarlık yapılmasına tepki gösterdi.

Haberin kaynağı Bolugündem web sitesinde habere dair yorumlarda il sağlık müdürünün istifa etmesini dile getiren Bolu halkı her akşam verilerin açıklandığı vakaların en çok olduğu iller arasında Bolu neden yok vaka sayılarında artış burada var gibi yorumlar yaparken bir sağlık personeli ise
ATEŞ POLİKLİNİĞİ ÖNÜNDEKİ BU REZİL DURUMA GEÇEN HAFTA AKŞAM ŞAHİT OLDUM. KARDEŞİM YERİNİZ YOKSA SÖYLEYİN DEVLETİMİZ YER TAHSİS ETSİN. İL SAĞLIK MÜDÜRÜ VE HASTANE BAŞHEKİMİNİ BU MANZARAYI OLUŞTURDUKLARI İÇİN TEBRİK EDİYORUM. BOLUDAKİ VAKA ARTIŞI NEDEN OLDU DİYE SORMAYIN..
şeklinde yorumda bulunmuştur.


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.