Haber Sitesi
HV
25 HAZİRAN Cumartesi 13:11

25 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Bugün gereksiz engellere takılabilirsiniz. Ailevi değerlerinizin önem kazandığı bir gündesiniz. 
24 Haziran 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar ilginizi çekiyor fakat bir türlü cesur olamıyorsunuz. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Özgürlüğünüzü seviyor, sorumluluklarınız konusunda tereddütler yaşıyorsunuz. Bugün ilişkilerinizde dikkatli olun.
23 Haziran 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, burcunuzda ilerlerken, huzursuz yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Huzursuz çatışmalar içinde olabilirsiniz. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Dostlarınızın  önerilerini önemsemelisiniz.
22 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Jüpiter, kişisel ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırıyor. Onun tarafından anlaşılmaya ihtiyacınız var; aranızda oluşabilecek fikir ayrılıklarına karşı hazırlıklı olun. Güçlü bir desteğe de ihtiyacınız var.  
21 Haziran 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Güneş ve Jüpiter uyumlu bir açı yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. 
20 Haziran 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınız canınızı sıkıyor. Fakat kendinizi ispat etmeniz için sıkı bir çalışmaya yönelmelisiniz. Duygularınız farklı konulardan yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli. Enerjiniz çok yüksek. 
19 Haziran 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Disiplinli hareket etmekten hoşlanıyorsunuz. Güven duygusunun size sağlayacağı avantajları çok iyi bildiğiniz için, maddi konulara odaklanmak istiyorsunuz. Bugün öz güveninizi destekleyecek dostlara ihtiyacınız var.
18 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle birleştirmelisiniz. Koşullar sizden yana. 
17 Haziran 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hoşlandığınız işleri yapmak için kolları sıvayacaksınız. Girişeceğiniz işler için sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Fakat fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. 
16 Haziran 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, şansınızı da iyi kullanmalısınız.. 
15 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki alanda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyeceksiniz. Tartışmalardan, güç savaşlarından sakınmalı ve gerilimin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Bugün dikkatli olun.
14 Haziran 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevreniz sizden etkilenirken, fikirlerinize karşı çıkamıyorlar. İlişkileriniz tutkulu bir hal alıyor. Dış görünüşünüzle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Partnerinizi eleştirmediğiniz sürece, karşılıklı sinerjiniz artıyor.  
13 Haziran 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşama geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz.
12 Haziran 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz.
11 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hatalarınız için hep mazeretiniz var. Hedeflerinizde yanılmayan birisiniz ve gelecek sizin için ürkütücü olmuyor. Tekrarlardan  bıkmıyorsunuz. Yaşamı her noktadan yakalıyor olmanız, sizi farklı kılıyor; coşkulu yaşıyorsunuz.
10 Haziran 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi bu kadar irdelemeseniz, yaşam daha güzel olacak. Herkes, herkesten borç isteyebilir. Ekonomik sorunu olan bir arkadaşınızın isteği sizi üzüyor. Kıskanç olmayan insan yok gibidir.  Sizinki de biraz aşırıya kaçıyor.
9 Haziran 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşlarınızın isteklerinin etkisinde kalarak, sizi bekleyen ve aciliyet kazanan işlerinizi ihmal etmeyin. Aranızda esen ve birbirinize hissettirmemeye çalıştığınız soğuk rüzgarları, sağduyulu davranarak siz önleyebilirsiniz. 
8 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi niyetli yaklaşımlarınız; çevrenizde saygı çemberinin oluşmasına sebep olurken, siz de bu olaydan müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün Mars, sizi olumlu etkilemeye devam ediyor. Ciddi kararlar arifesinde olabilirsiniz. 
7 Haziran 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bildiğinizden şaşmamalı ve kendi doğrularınızı savunmalısınız. Tepkiler sizi ilgilendirmesin. Duygularınızda bencilce davranarak karşınızdaki kişiyi acımasızca eleştiriyorsunuz.  
6 Haziran 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, duygularınızı her zamanki gibi paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size hiç yakışmıyor.
5 Haziran 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün Mars’ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıflara sahipsiniz ve farkındasınız.  
4 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, çevresel ilişkilerinizde duygusal değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.
3 Haziran 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin her zaman idealleriniz çok önemli. Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Siz sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. 
2 Haziran 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin size olan davranış şekillerinden anlamlar çıkarmanız mümkün. 
1 Haziran 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzelsiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gün içinde bir takım zorluklarla karşılaşmanız, sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir.
31 Mayıs 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı günler ayağınıza kadar gelen tekliflerin bilincinde olmuyorsunuz. Grup toplantılarında ve arkadaşlarınızla olan gezmelerinizde fazla para harcıyorsunuz. Daha sonra ise gereksiz şikayetleriniz başlıyor. Dikkatli olun. 
30 Mayıs 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili gizlilik söz konusu olabilir. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Kişisel tavırlarınızla çevrenizde  farklı bir imaj yaratıyorsunuz.
29 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Mars’ın burcunuzda ilerlemesi, duyguları yeniden canlandırma olayına girebilir, ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. 
28 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Yaratıcılığınız üst seviyede. Ailenizi ihmal etmeden dikkatinizi kariyerinize veriyor olmanız muhteşem…
27 Mayıs 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş münasebeti nedeniyle katılacağınız ortamda ilginizi çekecek konular olacak ve burada mantıklı görüşlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Daha sonra dostluğunuzun ilerleyebileceği ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. 
26 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam savaşı verilen her bir sürecin nihai anlamda kilitlenebildiği tek bir yer var: Sağlığımız. Koşulların enerjimizi tükettiği günlük hayatımızda stres atabilmek için, sohbet ortamları sizi mutlu ediyor. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
NAMAZ VAKİTLERİ
ÇOK OKUNANLAR
 • Süper LigOP
 • 1Adana Demirspor00
 • 2Alanyaspor00
 • 3Antalyaspor00
 • 4Başakşehir FK00
 • 5Beşiktaş00
 • 6Fatih Karagümrük00
 • 7Fenerbahçe00
 • 8Galatasaray00
 • 9Gaziantep FK00
 • 10Giresunspor00
 • 11Hatayspor00
 • 12İstanbulspor00
 • 13Kasımpaşa00
 • 14Kayserispor00
 • 15Konyaspor00
 • 16MKE Ankaragücü00
 • 17Sivasspor00
 • 18Trabzonspor00
 • 19Ümraniyespor00
Gazete Manşetleri Yol Durumu
E-Bülten Kayıt