Connect with us

HABERLER

Bursa’da Sağlık Çalışanlarına Yüzde 50 İndirim Uygulaması

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Ülkemizin koronavirüs ile mücadelesinde sağlık çalışanlarına destek olmacıyla meslek liselerinin katkısına bir yenisi de Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden geldi.

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunan Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, covid19 salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı. Salgın sürecinde yoğun çalışmalarının sonucu yorgun düşen sağlık çalışanlarının yanında olmak amacıyla indirim uygulaması başlattı. Okul Müdürlüğünce faaliyet gösteren güzellik merkezinde, Milli Eğitim çalışanlarına uyguladığı kampanyayı sağlık çalışanlarına da uygulamaya karar verdi. Sağlık çalışanları okulun güzellik merkezinde yaptıracakları her uygulamada yüzde elli indirimden faydalanacak. Sağlık çalışanları, 2020 yılının sonuna kadar sürecek kampanyada saç, cilt, masaj gibi tüm hizmetlerden indirimli yararlanabilecek.

Kampanyaya ilişkin bilgi veren Okul Müdürü Mediha Karasu, “Ülkemiz bütün birimleri ile koronavirüs salgınıyla mücadele ederken okul olarak bizde ellerimizdeki imkânlarla destek olamaya çalışıyoruz. Salgın sürecinde yoğun çalışmalarının sonucu yorgun düşen sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla bu kampanyayı başlatmaya karar verdik. Usta öğreticilerimiz ve öğrencilerimizin profesyonel çalışmalarıyla Bursa’da adından başarı ile söz ettiren güzellik merkezimiz sağlık çalışanlarımıza cilt temizliği ve bakımı, masaj uygulamaları, el ve ayak bakımı, saç bakım hizmetlerini yüzde elli indirimle sunacak.” dedi.

Faik Çelik MTAL’de öğrencilere güzellik ve saç bakımı, halkla ilişkiler ve organizasyon, grafik ve fotoğraf, el sanatları, gıda teknolojisi ve yiyecek içecek hizmetleri alanlarında eğitim veriliyor.


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.