Connect with us

HABERLER

Devlet Hastanesinde Temizlik Personelini Darp Ettiler!

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Devlet Hastanesinde Temizlik Personelini Darp Ettiler.

Adana Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli temizlik personeli 36 yaşındaki Hüseyin TATLISOY Dün akşam 6:30 sıralarında sosyal mesafe kuralına uymasını istediği iki maganda tarafından darp edilerek burnunda çatlak oluştu.

Sağlık-sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu pandemi günlerinde hayatlarını ortaya koyarak mücadele eden Sağlık mensuplarına karşı yapılan vefasızlıkların yanı sıra şiddetinde sonu gelmediğini söyledi.

Yazılı bir açıklama yapan Bekir Nennioğlu şunları kaydetti. “Son olarak Yumurtalık Devlet Hastanesinde görevli temizlik personeli 36 yaşındaki Hüseyin TATLISOY Dün akşam 6:30 sıralarında sosyal mesafe kuralına uymasını istediği iki maganda tarafından darp edilerek burnunda çatlak meydana gelmis 5 gün işgöremezlik raporu almıştır. Terörle mücadele sırasında polise askere kurşun sıkan nasıl vatan haini ise virüse karşı mücadele eden sağlıkçıya sıkılan yumruğun sahibide bizim için vatan hainidir.
Sozkonusu saldırıyı kınıyor sorumluların en kısa zamanda adalet önünde en ağır cezayı alması için olayın takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum.”


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.