HABERLER

Eskişehir’li İş Adamlarından Hastaneye Beyaz Eşya Bağışı

Eskişehir’in tanınmış işadamlarından Ali Eldem ve İbrahim Eldem, korona virüse yakalanarak, Yunus Emre Devlet Hastanesinde yaklaşık bir ay tedavi gördüler. Hastaneden testleri negatife dönüşmüş halde ayrılırken, hastanede sağlık çalışanlarına ne ihtiyaçları olduğunu sordular. Eldem ailesi hastaneye buzdolabı, çamaşır makine olmak üzere yüklü miktarda beyaz eşya bağışında bulundu.

Eldemlerin bağışı hastanede memnuniyet yarattı. Hastaneye yapılan bağışlardan haberi olmayanlar, çok miktarda sıralanmış beyaz eşyaların ne olduğunu sorunca “Hastaneye mağaza açıldı” cevabını aldı. Başhekim Uzman Dr. Mustafa Karagülle, “ Kendilerine çok teşekkür ederiz. Bağışları demirbaşa kaydettik” dedi. Eldem ailesi,” katkıda bulunmamıza izin verdikleri için biz kendilerine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Bağışlanan buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşya bağışını hastaneye Eldem kardeşlerden İbrahim Eldem, başhekim Uzman Dr. Mustafa Karagülle’ye teslim etti. Hastane personeli Eldem ailesine teşekkür ederek, sağlıklı bir ömür diledi.

Eldem grup sahiplerinden İbrahim Eldem, gazeteniz 2 Eylül’e yaptığı açıklama da,” Ağbim ile birlikte zorlu bir tedaviden geçtik. Hastanede görev yapan tüm personelin cesurda Kovid-19 ile mücadele ettiğini gördük. Şahit olduk. Sağlık çalışanlarımız ile ne kadar övünsek azdır. Çıkarken kendilerine destek olmak istediğimiz belirttik. Beyaz eşya bağışında bulunduk. Bu süreçte her koşulda sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Katkıda bulunmamıza izin verdikleri için kendimizi şanslı hissediyoruz. Her zaman yanlarındaydık. Bugün daha fazla yanlarındayız” dedi.
kaynak ve görsel: 2eylul com(yerelhabersitesi)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.