HABERLER

Hastane koridorlarından dizi setine

Üç yıl hemşirelik yaptıktan sonra oyuncu olmaya karar veren Menajerimi Ara dizisinin Beren’i Yaprak Medine, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

İÇTENLİKLE İSTEYİNCE OLUYOR

Menajerimi Ara dizisiyle ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan genç yetenek Yaprak Medine, asıl mesleğinin hemşirelik olduğunu söyledi. Hep oyuncu olmak istese de hayatın kendisi için farklı şekillendiğini belirten Medine, ‘Hemşirelik okudum ve üç sene kadar hastanede çalıştım. Son dönemlerde modellik yapmaya başladım, birkaç reklam filminde yer aldım. Menajerimi Ara benim için bir dönüm noktası. Hayatta içtenlikle istediğimiz her şey zaman tanımadan bizi buluyor, yaşadığım her şey bana bunu gösterdi’ dedi.

USTALARLA OYNAMAK BÜYÜK ŞANŞ

İlgili Makaleler

Menajerimi Ara dizisinde aralarında Ayşenil Şamlıoğlu, Barış Falay ve Canan Ergüder gibi usta isimlerle birlikte kamera karşısına geçmenin kendisi iiçin büyük şans olduğunu dile getiren Yaprak Medine, büyük tecrübe kazandığını söyledi. Genç oyuncu, ‘Onlardan çok fazla şey öğreniyorum. Özellikle Barış Falay’ın bu süreçte bana katkısı gerçekten çok büyük. Ben hala bu kadar müthiş bir ekiple birlikte olduğuma zaman zaman inanamıyorum’ diye konuştu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.