Connect with us

HABERLER

Hastane şoföründen şehit kardeşine: benim için mi şehit oldu bana ne!

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde yaşanan olayda, şoför olarak çalışan V.Y. şehit kardeşine hakaretler ederek saldırıldı. Şahsın, “Benim için mi şehit oldu, bana ne?” dediği iddia edildi.
İddialara göre 24 Haziran Çarşamba günü Kocaeli Devlet Hastanesi’nde bulunan şoförler odasına arkadaşıyla birlikte giden Y.A., kardeşiyle tartışma yaşayan hastanenin şoförlerinden V.Y. ile konuşmaya gitti. Y.A., konuşma esnasında kardeşi hakkında; “O bir şehit kardeşi, sizin onu koruyup sahip çıkmanız gerekirken neden böyle yapıyorsunuz?” demesi üzerine V.Y.’de, “Benim için mi şehit oldu? Bana ne? 20 yıl olmuş şehit olalı.” ifadesini kullandı.


ŞİKAYETÇİ OLDU

Bunun üzerine olay yerinde seslerin yükselmesiyle birlikte V.Y.’nin yanında bulunan A.G. adlı şahıs şehit kardeşi olan Y.A.’yı iterek dışarı çıkartmaya çalıştı. Aynı zamanda A.G. adlı şahıs elindeki sert bir cisimle Y.A.’nın alnına vurdu. Y.A ve arkadaşı dışarıya çıkartıldıktan sonra hastanenin şoförü V.Y. hastane koridorunda küfürler etmeye devam etti. A.G. tarafından alnından yaralanan Y.A. Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi olduktan sonra şahıslar hakkında şikayetçi oldu.

Kaynak: Kocaeli Koz


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.