Connect with us

HABERLER

Korona nedeniyle düğünleri ertelenen sağlıkçılar evlendi

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Koronavirüs nedeniyle sağlık çalışanı 7 çiftin nikahları kıyılarak dünyaevine girdiler. Dünyayı etkisi altına alan covid19 ülkemizde de etkisini sürdürmeye devam ederken salgınla mücadelenin kahramanları sağlık çalışanları oldu.

İstanbul’da özel firmaların sponsor olduğu nikah töreni imece usulü olarak yapılan yardımlar ile 7 sağlık çalışanı çiftin nikah törenleri ünlülerin de katılımıyla sosyal mesafe kuralları maske önlemleri alınarak kıyılan nikah töreninin projesi radyocu Afrikalı Ali’ye ait olduğu söyleyen İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen çiftlerin nikahlarını kıydı. Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Şair Ahmet Selçuk İlkan, Hayko Cepkin ve Ferman Toprak’ın şahitlik ettiği nikah töreninde konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen, Çok anlamlı ve özel bir nikah merasimindeyiz. Sağlık Bakanımız İl Sağlık Müdürümüz ve İlçe Sağlık Müdürümüz onlarda ev sahibi ve projenin ortakları. Huzurlarınızda başta sağlık bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza bu aziz toprakların fertleri olarak teşekkür ediyoruz onlarda bu sürecin kahramanları dedi.

Sağlık çalışanları ile el ele” adıyla düzenlenen nikah töreniyle çiftlerin kokteyl nikah damatlık gelinlik kına gecesi ulaşım boğaz turu fotoğraf ses ışık/orkestra gibi masrafların tamamı özel sektör firmalarca ortaklaşa imece usulüyle düzenlendi.


takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.