BLOG

Lazer Epilasyonu Nedir?

Güzellik dünyada eski zamanlardan bu yana bir çok kişi için oldukça önem verilen bir kavram. Güzelliğin en önem verilen konularından birisi de pürüzsüz bir cilt tabi ki. Pürüzsüz bir cilt için tüyleri almak isteyen kadınlar son yılların gözde yöntemi ve kolaylığı lazer epilasyonu tercih ediyor. Lazer epilasyonunun tam ismi istenmeyen tüylerin kıl köklerine ışın uygulama tedavisi sonrasında yok edilmesi ve yakılmasıdır. Kadınlar ve erkekler istenmeyen tüy sorununa komple son vermek amacı ile lazer epilasyonu tercih etmekteler.

Lazer Epilasyonu Esnasında Dikkat edilmesi Gereken Noktalar

Lazer epilasyon sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak; Lazer uygulaması sonrasında 24 saat boyunca bölgeye su değdirmemeniz eğer bu süreçte ağrı veya şişlik olursa buz tedavisi uygulamanız gerekmektedir. Eğer uygulama bölgesinde kabuklanma olursa her hangi bir müdahalede bulunmayın. Uygulama sonrasında ortaya çıkabilecek olan kızarma, şişme ve ödem gibi belirtiler birkaç gün içerisinde gerileyecektir.

Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Bu konuda en çok merak edilenlerden birisi de uygulamanın fiyatıdır. Lazer epilasyon fiyatları merkeze göre değişiklik göstermekle birlikte 1000 ile 2000 TL arasında yer almaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.