Lazerle Dövme Nasıl Sildirilir? Nelere Dikkat Edilmeli?

Lazerle Dövme Nasıl Sildirilir? Nelere Dikkat Edilmeli?

ABONE OL
Haziran 23, 2020 16:32
Lazerle Dövme Nasıl Sildirilir? Nelere Dikkat Edilmeli?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnsanlık tarihinin büyük bölümünde bulunan dövme, hala yaptırılmaya devam ediyor. Yaptırdığı dövmeden pişman olanlar Lazerle Dövme Nasıl Sildirilir sorusunu sormaktadır.

Lazerle Dövme Nasıl Sildirilir

Dövmesinden sıkılan, yapılan dövmenin anlamını kaybetmesi, inanç ve hayata bakışın değişmesi gibi nedenler dövme sildirme taleplerinin ilk sıralarında yer alıyor. Dövme sildirme yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntemlerden birisi de lazerle dövme sildirme yöntemidir. Lazerle dövme sildirmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli şey gidecekleri merkezi seçmektir. Ucuz olduğu için gidilecek bir dövme sildirme merkezi size sonrasında daha farklı masraflar çıkarabilir.

Lazerle dövme silme işleminde dövmeyi silen ise lazer değildir. Lazer boyanın deformasyona uğrama süresini hızlandırarak dövmenin vücuttan silinme süresini kısaltmaktadır. Sildirme işlemi sırasında ve sonrasında uzmanın belirttiği kurallara uyulması durumunda yara, kabarcık oluşma ve iz kalma ihtimaller yüksek ölçüde düşecektir. Bu sebeple profesyonel bir klinikte kurallara uymanızı tavsiye etmekteyiz.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.