Connect with us

HABERLER

Minik Ceylin’den Sağlık Çalışanlarına Mektup Var

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Bursa’da ilkokul 3. Sınıf öğrencisi Ceylin Can Korona ile mücadele eden sağlık çalışanlarına mektup yazdı.

Ceylin Can mektubunda Ellerimi sık sık diyorum hijyen kurallarına uyuyorum koronavirüsün bir an önce bitmesini ve sizlerin sevdiklerinize kavuşmasını istiyorum sizi seviyorum Hoşça kalın yazılı mektup kaleme aldı.

Ceylin Can’ın annesi babası tarafından İstanbul İl Müdürlüğü’ne gönderilen mektubu İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu ise sosyal medya hesabı üzerinden Ceylin’in mektubunu paylaştı. İlkokul 3. sınıfa giden Ceylin Can Korona ile mücadele eden sağlık çalışanlarına olan sevgisini kaleme alarak duygularını mektupla dile getirdi.

Ceylin Can mektubunda ”Değerli sağlık çalışanı ablalar abiler Bu koronavirüs ile çok zor günler geçiriyoruz. En çok zor olan sizin işiniz bizim sağlığımız için kendi sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz Ben Ceylin Can, 9 yaşındayım ve Bursa’da yaşıyorum sizi çok seviyorum emekleriniz için çok teşekkür ediyorum ben maskesiz dışarı çıkmıyorum ellerimi sık sık yıkıyorum hijyen kurallarına uyuyorum koronavirüsün biran önce bitmesini ve sizlerin de sevdiklerinize kavuşmasını istiyorum sizi seviyorum Hoşçakalın dedi” Ceylin Can’ın anne babası da mektubunu İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne gönderdi İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu ise mektubu sosyal medya üzerinden üzerinden paylaştı.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu yaptığı paylaşımda; Ceylin bizde seni çok seviyoruz. Covid ile mücadelemizde kurallara uyarak katıldığın için seni fahri sağlıkçı ilan ediyoruz başarılar dedi.


takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.