Connect with us

HABERLER

Müdür corona servisini sandaletle gezdi… Üniversite hastanesinde skandal!

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri ve Kalite Müdürü Gonca İlter hiçbir koruyucu kıyafet girmeden corona servisini gezdi.

Corona virüsü yayılımının hızla arttığı bugünlerde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde skandal görüntüler yaşandı. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri ve Kalite Müdürü Gonca İlter önceki gün hastane servislerini ziyaret etti.

İlter hastanenin 5. katında yer alan corona virüsü servisine gitti. Burada hiçbir koruyucu girmeden ekip arkadaşlarıyla birlikte dolaşan İlter’in özel ameliyathane terliği ya da galoş kullanmadan dolaşması şaşkınlık yarattı.

VİRÜS TAŞIYICISI GİBİ…
Corona virisü servisini hiçbir koruyucu ekipman olmadan dolaşan İlter daha sonra diğer servislere de gitti. Hastane içerisinde bir anlamda virüs taşıyıcısı gibi dolaşan İlter ziyaret görüntülerini de sosyal medya hesabı Facebook üzerinden paylaştı. Koruyucu ekipman giymeden corona virüsünü ziyaret eden, hem kendi hayatını hem de diğer hastaların hayatını riske atan Gonca İlter’le ilgili herhangi bir işlem yapılacak mı merak konusu.
Kaynak bağımsızkocaeli


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.