Connect with us

HABERLER

Müdürlük Koltuğunu Kapar Kapmaz Personele Mobbing

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney’in istifası sonrası vekaleten yürütülen müdürlük koltuğuna torpille geçen yeni müdür personellere mobbing uyguladığı iddia edildi.

Kocaeli yerel haber sitesinden alıntıladığımız haberin detayları şöyle;

Torpilin, adam kayırmacılığının tavan yaptığı bu kurumda şimdi eşi Ayhan Balta ve Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Yıldırım’ın anlaşması sonucunda Kocaeli Devlet Hastanesi’nden sağlık il müdürlüğüne geçirilen ve UZMAN yapılan Selda Balta’nın personele yaptığı mobbingler konuşuluyor.

Hepimizin bildiği gibi Sağlık Sen sendikası Memur-Sen’e bağlı bir sendika. Bu sendikanın Kocaeli Şube Başkanı da Erdal Yıldırım.

Sağlık Sen, iktidar partisinin bütün nimetlerinden faydalanan bir sendika. Ama Erdal Yıldırım sağlık bakanını da yerden yere vuruyor, sendikayı istediği gibi kullanıp misafirlerini ya çağ kebapçılarda ya da etli ekmekçilerde ağırlıyor.

Ömer Çeker’in yönetiminde bulunan hemşerisi Erzurumlu Ayhan Balta’yı sendikadan istifa ettirerek kendi yönetimine alan ve bunun karşılığında da Kocaeli Devlet Hastanesi’nde kalite biriminde çalışan eşi Selda Balta’yı uzman yapmak sözüyle transfer etti. Ve Selda Balta’da son sözleşmede de il sağlık müdürlüğünde UZMAN oldu.

Selda Balta koltuğa oturur oturmaz biriminde çalışanlara mobbing yapmaya başladı. Eşinden ve sendikadan güç alarak geldiğini hissettirmeye başladı.

Dahası personeline mesai saatleri içinde Ses Kocaeli Gazetesi’ne kurum bilgisayarlarından girilmeyecek talimatı vermiş.

Selda Balta’dan daha şimdiden personel deyim yerindeyse İLLALLAH demiş.


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.