Önder Kahveci:”Üye Sayımızı Bu Yılda Arttırdık, Teşkilatımıza ve Üyelerimize Teşekkürler…”

Önder Kahveci:”Üye Sayımızı Bu Yılda Arttırdık, Teşkilatımıza ve Üyelerimize Teşekkürler…”

ABONE OL
Temmuz 27, 2020 12:58
Önder Kahveci:”Üye Sayımızı Bu Yılda Arttırdık, Teşkilatımıza ve Üyelerimize Teşekkürler…”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık çalışanlarının salgına karşı kahramanca bir mücadele vererek şifa dağıttığı olağanüstü bir süreçte 2020 yılı yetki dönemini tamamladık.

Bu dönemde bile sendikal ayrımcılıkla uğraşıp, makam odalarını ikna odalarına çeviren, yeni göreve başlayan sağlık çalışanlarını göreve başlarken baskı ile belli bir sendikaya üye kaydeden, sendikacılık yaptığını zannedip  çalışana baskı uygulayanları gördük.

Sağlık çalışanını hakkından ve sağlığından önce üye sayısını düşünüp fütursuzca davrananlara, olmayan şeyleri müjde diye sunanlara, çalışanların sorunlarını yeni keşfetmiş gibi yapıp, makam odalarında poz vermekle sendikacılığı yapanlara tüm çalışanlar şahit oldu.

İşte böylesine bir süreçte haklı davamıza inanarak sendikamıza güç veren sağlık ve sosyal hizmet çalışanları ile üye sayımızı geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine arttırarak 99 Bin 859 üyemizle 2020 yetki sürecini tamamladık. 

Bayrağımızı hep daha yükseğe taşımaya, yeni zirvelere götürme sevdası ile yürekleri yanan tüm teşkilat mensuplarımıza bu zorlu süreçte gösterdikleri gayret için teşekkür ederiz. Onların alın teri her türlü övgünün üstündedir. Verdikleri mücadelede sendikacılık tarihine bıraktıkları bir şandır.

Bize inanıp, gönülden isteğini imzası ile gerçeğe dönüştürüp ailemizde yer alarak katkı sunan üyelerimize sonsuz teşekkürler. Onlar bu köhneleşmiş düzende hakkı savunan ve mağdurun yanında yer almayı ilke edinen, çalışan için gecesini gündüzüne katan bir sendikal harekete mensup olarak omuz verdiler, güç kattılar.

Kısacası Türk Sağlık-Sen teşkilatı, üyeleri ile büyük bir ailenin, kutlu bir mücadelenin adıdır. Haklı davanın güçlü sesidir. Tüm teşkilatımıza ve üyelerimize  bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.