HABERLER

Sağlık çalışanı personelin kızı Koronadan vefat etti

Sağlık Çalışanının 9 Yaşındaki Kızını Koronavirüs Hayattan Kopardı.

Erzurum İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Gafur Kartal’ın Covid-19’a yakalanan 9 yaşındaki kızı Melek Kartal’ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Gafur Kartal’ın 9 yaşındaki kızı Melek Kartal, geçtiğimiz ay rahatsızlanınca Erzurum Şehir Hastanesine kaldırıldı. Çeşitli rahatsızlıklarının da olduğu öğrenilen ve yapılan Covid-19 testi pozitif çıkan Melek Kartal, hastanedeki tedavisi devam etti. Ancak hastalığın ağır seyretmesi ile yoğun bakımda tedavisine devam edilen küçük kız, doktorların tüm müdahalesine rağmen ne yazık ki kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Melek Kartal’ın vefat haberini, İl Sağlık Müdürü Gürsel Bedir sosyal medya hesabından paylaşarak, tüm sağlık çalışanları olarak büyük acı ve üzüntü içinde olduklarını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“O bir melekti, meleklerin yanına gitti. Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi çalışanlarından, kıymetli personelimiz Gafur Kartal’ın 9 yaşlarındaki melek kızı, Covid-19’a yenik düştü, meleklerin yanına gitti. Her ölüm erkendir sahibine ancak bu çok acı oldu. Kıymetli kardeşim Gafur Kartal ve değerli ailesine, tüm yakınlarına, acıyı yüreklerinde hisseden sağlık camiamıza baş sağlığı diliyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.