Connect with us

HABERLER

Sağlık çalışanlarından türkü söyleyerek farkındalık çalışması

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Kocaeli Gebze ilçesinde yeni tip koronavirüsle (Kovis-19) mücadelede en ağır yükü taşıyan, gece gündüz fedakarca hizmet veren İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları mesai saatleri dışında  türküler ve  şarkılar eşliğinde moral bulmaya ve farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

İlçe Sağlık Müdürlüğü personeleri ,  Kovid-19 salgınıyla mücadele ederken morallerini de yüksek tutma adına mesai saatleri haricinde  türküler söyleyerek ve bağlama çalarak  kendilerini deşarj ettiklerini  dile getirdiler.

FARKINDALIK OLUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yeni normalleşme sürecinde olmazsa olmaz üç önemli kuralını hatırlatan Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan KADIOĞLU ;  “ Temizlik , Maske , Mesafe “ halkımız tarafından daha iyi kavranması ve farkındalık oluşturulması için Kocaeli  İl Pandemi Kurulumuzun almış olduğu karar neticelisinde 20.06.2020 – 20.07.2020 tarihleri arasında #Sağlıklı Kal Kocaeli kampanyası başlatılmıştır. Sağlık personelimizin de kendi aralarında hem moral ve motivasyonlarını yüksek  tutma adına söylediği türküler ile #Sağlıklı Kal Kocaeli sloganı ile oluşturulan bu  kampanyaya destek olmuşlardır. Kampanya çerçevesinde hedeflerimiz, Gebze halkımızın yeni normalleşme süresinde  unutulmaması gereken üç kural hakkında farkındalık oluşturmaktır.” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadelemizde ülke olarak büyük bir başarı hikayesi yazıldığının dile getirildiğini hatırlatan KADIOĞLU;  “ Belirlenen kurallar ve tedbirlerimiz neticesinde salgın ile mücadelede zafer bizlerin olacaktır. Bu zaferde tüm Gebzelilere  görev düşmekte, artık hayatımızın bir parçası haline gelen temizlik , maske ve mesafeye azami düzeyde dikkat etmek ve çevremizi de bu konuda uyarmak olacaktır. Ayrıca büyük özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.”  dedi.

Türkü Videosu aşağıda

Sağlık çalışanlarından farkındalık çalışması

İlçe Sağlık Müdürlüğü personeleri , Kovid-19 salgınıyla mücadele ederken morallerini de yüksek tutma adına mesai saatleri haricinde türküler söyleyerek ve bağlama çalarak kendilerini deşarj ettiklerini dile getirdiler.

Gazete Gebze paylaştı: 4 Temmuz 2020 Cumartesi


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.