Connect with us

HABERLER

Şanlıurfa’da Filyasyon Ekibindeki Sağlıkçıya Saldırdılar

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Şanlıurfa’da pozitif vakayı almak üzere gelen ekipteki paramedik sağlık personeline saldırdılar.

Kavga Haliliye İlçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesi 2241. Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan bir apartmanda oturmakta olan ismi öğrenilemeyen yaşlı bir kadın geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı.

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından eve gönderilerek tedavi edilen yaşlı kadın iddiaya göre 2-3 gün önce durumunun iyi olmadığı gerekçesi ile yakınları tarafından hastaneye götürüldü. Yaşlı kadını hastaneye götüren yakınları, yaşlı kadının hastaneye yatırılmasını istedi. Hastaneye yatırılması istenen kadının yatırılacak kadar durumunun ağır olmadığını, bu yüzden yatışının yapılmadığı öğrenildi.

Yakınları tarafından tekrar hastaneden eve getirilen kadın için bugün akşam saatlerinde yine durumunun iyi olmadığı gerekçesi ile sağlık ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri pozitif vaka olan yaşlı kadını hastaneye kaldıracakları sırada edinilen bilgiye göre yaşlı kadının yakınlarından biri paramedik sağlık personeli ile hasta ile ilgilenmedikleri gerekçesiyle tartışmaya başladı.


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.