Connect with us

HABERLER

Soruşturması devam ederken MÜDÜR yaptılar

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

Seka Devlet Hastanesinde görevli hemşireye mobbing uygulayan Müdür Bilal Yavuz Demirkaya hakkında devam eden soruşturma olmasına rağmen Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde müdür olarak atanarak ödüllendirildi.

Geçtiğimiz aylarda İzmit Seka Devlet Hastanesinde bir kadın hemşirenin Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya tarafından mobbing ve tehdit uygulanmıştı. Demirkaya’nın yetkisi olmadığı halde Başhekimin yetkisini kullanarak sağlık çalışanlarının görev yerlerini değiştirip sürekli tehditlerde bulunduğunu yazmıştık.

Bunun üzerine Seka Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından Demirkaya hakkında soruşturma açıldı. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünün geçen hafta yaptığı yeni atamalarda, Demirkaya hakkında soruşturma devam etmesine rağmen, Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde müdür olarak görevlendirildi.

DEMİRKAYA’YI KİM KURTARDI?

Seka Devlet Hastanesinde, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Bilal Yavuz Demirkaya’nın hakkında yürütülen soruşturmada ceza alması beklenirken, Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde müdür olarak atanması ile resmen ödüllendirildi.

Seka’daki birçok sağlık çalışanının Demirkaya’dan şikayetçi olduğu ve bu karara oldukça şaşırdıkları öğrenildi. Demirkaya’nın hakkındaki iddiaların birçoğu sonuçsuz olarak kalmaya devam ederken, hangi sihirli elin Demirkaya’yı bu olaydan sıyırarak kurtardığı merak ediliyor.

Kaynak ve görsel; seskocaeli.com


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.