Connect with us

HABERLER

Vakaya giden sağlık çalışanı 10 dk geç kalınca sınava alınmadı

Yayınlanan

GOOGLE NEWS ABONE OL

10 Dakika Geç Kalınca Sınavına Alınmadı

Zonguldak şehir merkezinde 112 sağlık çalışanı olarak görev yapan Aleyna Uzun, acil vakaya gittiği için 10 dakika geç kalınca direksiyon sınavına alınmadı.

Baba Rafet Uzun, tepkisini ve sitemini sosyal medyada paylaştı.Sabah saat 08.20’deki sınava sadece 10 dakika geç kaldığı için kızını sınava almayan görevlilere rica etmelerine rağmen yüzlerine bile bakmadığını ifade eden baba Rafet Uzun, “Kızım sağlık görevlisi olduğu için acil vakaya gidince ehliyet almak için gittiği direksiyon sınavına geç kaldı.

Öğretmenevi’nde oturan sınav görevlilerine rica etmeme rağmen kabul etmediler. Hatta sınava girecek diğer insanlara haksızlık olmasın diye bekleyebileceğimi söylesek de yüzünüze bile bakmadılar. En azından kızımın üzerindeki sağlıkçı üniformasının hatırına saygı gösterebilirlerdi. Bu çocuklar özellikle pandemi döneminde yüzlerce insan için hayatlarını riske attılar. Ama kendilerini eğitimci olarak tanımlayan iki sınav görevlisi acil vaka için göreve giden kızımı 10 dakika idare edemediler. Bir sağlıkçı babası olarak tepkimi e sitemimi kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum” dedi. (Haber Merkezi)


Yorum yap

YORUM BIRAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takip et

Son Yazılar

Facebook

GÜNCEL

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.